Comic-Station
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Comic-Station

A forum for comics, music, movies and fun!
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Καντε το φορουμ μας γνωστο!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
.::Giorgos::.

.::Giorgos::.


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2009
Ηλικία : 28
Τόπος : Galatsi City

Καντε το φορουμ μας γνωστο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καντε το φορουμ μας γνωστο!   Καντε το φορουμ μας γνωστο! EmptyΠεμ Ιουλ 16, 2009 7:34 pm

Εφτιαξα αυτο το θεμα επειδη πιστευω οτι καλο θα ηταν να διαφημισουμε τον φορουμ,ωστε να μαζευτουν και αλλα μελη και να αυξηθει το ενιδιαφερον για σηζυτησεις,μιας και τωρα που ειμαστε μονο 5 μελη,δεν κανουμε και πολλα ποστ και το φορουμ δεν εχει αρκετες συζητησεις.Γι'αυτο ειπα οτι θα ηταν καλυτερο να κανουμε γνωστο το φουρουμ μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Salvator

Salvator


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2009
Ηλικία : 29
Τόπος : Chalkidiki

Καντε το φορουμ μας γνωστο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντε το φορουμ μας γνωστο!   Καντε το φορουμ μας γνωστο! EmptyΠεμ Ιουλ 16, 2009 7:41 pm

Και εγω θα ηθελα να ηταν περισσοτερα τα μελη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yo
Admin
Yo


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2009
Ηλικία : 29
Τόπος : Chalkidiki

Καντε το φορουμ μας γνωστο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντε το φορουμ μας γνωστο!   Καντε το φορουμ μας γνωστο! EmptyΠεμ Ιουλ 16, 2009 8:11 pm

Ρε παιδια ενα φορουμ δε γεμιζει με μελη γρηγορα. Εγω φροντιζω να το μαθουν πολλα ατομα. Και το θεμα δεν ειναι απλως να γραφτουν αλλα και να συμμετεχουν στις συζητησεις τα μελη. Θα γινει και μια διαφημιση στο google για το forum. Οι καλες δουλειες αργουν να γινουν οποτε λιγη υπομονη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://comic-station.forumgreek.com
mitris

mitris


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Rethemnos

Καντε το φορουμ μας γνωστο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντε το φορουμ μας γνωστο!   Καντε το φορουμ μας γνωστο! EmptyΤρι Ιουλ 28, 2009 12:44 am

Συμφωνώ με Yo. Όπως είπε, θέλει υπομονή και δουλειά για να μεγαλώσει ένα φόρουμ. Γι'αυτό πιστεύω ότι αρχικά το να δώσουμε το φόρουμ σε γνωστούς και φίλους μας είναι αρκετό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/infegod
Yo
Admin
Yo


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2009
Ηλικία : 29
Τόπος : Chalkidiki

Καντε το φορουμ μας γνωστο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντε το φορουμ μας γνωστο!   Καντε το φορουμ μας γνωστο! EmptyΤρι Ιουλ 28, 2009 4:16 am

Αυτο προσπαθω να κανω. Τα μελη θα ανεβουν αποτομα. Τωρα τα μελη δεν ανεβαινουν επειδη τα παιδια που εχω υποψην μου να γραφτουνε, δυστυχως λειπουν σε διακοπες. Οταν επιστρεψουν θα αυξηθουμε. Don't worry!Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://comic-station.forumgreek.com
 
Καντε το φορουμ μας γνωστο!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» νέος στο φόρουμ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Comic-Station :: Γενικά :: Γενικά-
Μετάβαση σε: